PAR ATTĪSTĪTĀJU

 

Trebū HOME attīsta AFI Europe” - viens no globālās “AFI Group” holdinga uzņēmumiem - pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums, kas 10 gadu laikā veiksmīgi īstenojis vairāk nekā 40 dažādus projektus.

“AFI Europe” pieredze investīciju piesaistē un nekustamo īpašumu projektu attīstīšanā Centrāleiropā un Austrumeiropas valstīs ļauj ievērot visstingrākos pasaules arhitektūras un būvniecības standartus, gan biroja ēku, gan dzīvojamo namu projektos. "AFI Europe" attīstītos augstvērtīgos biroju ēku kompleksus, modernos tirdzniecības centrus, biznesa un loģistikas parkus, kā arī dzīvojamos namus raksturo mūsdienīgs dizains un augstākā celtniecības kvalitāte. Uzņēmuma darbības izcilību apliecina arī iegūtās 17 starptautiskas balvas nekustamo īpašumu jomā.

Lielisks piemērs “AFI Europe” darbam Rīgā ir viens no Latvijas veiksmīgākajiem daudzdzīvokļu namu projektiem - "Metropolia" Imantā, kā ietvaros tapušas 5 ēkas. Projekts guvis lielu atsaucību, visi 550 tā dzīvokļi ir pārdoti un kļuvuši par “Metropolia” jauno iedzīvotāju mājām.

"AFI Europe” ir Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas, Ārvalstu investoru padomes Latvijā un Nacionālās nekustamo īpašumu attīstītāju alianses biedrs