PAR PROJEKTU

Ābele pagalmā tas vienmēr ir stāsts par mājām. Par skaistajiem ziediem pavasarī un par vilinošo ābolu pīrāga aromātu rudenī. Iepriekš kvartāla Trebū HOME teritorijā ir bijuši ābeļdārzi. Mēs nolēmām saglabāt šīs vietas atmosfēru, atstājot daudzas vecās ābeles un iestādot jaunas. Trebū – tā ir rudens ābolu šķirne, ar labi pazīstamu saldskābo garšu. Gaiši zaļi dzelteni, ar sārtu, it kā saules nobučotu vaigu.

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo lai jums, šeit dzīvojot, būtu prieks par savām mājām.

Projektā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu iedzīvotājiem klasiskās mājokļa vērtības - komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi.

Īpašas rūpes veltītas Trebū HOME ainavas dizainam - plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem. Šeit redzēsiet, kā apkārtne uzzied pavasarī un sazaļo vasarā, kā rudenī tajā parādās saulrieta krāsas, kas izbalo ziemas mierā.

Trebū HOME būs mājas, kur ikvienam prieks atgriezties - jaunos īpašniekus gaidīs gaiši, plaši un energoefektīvi dzīvokļi.

Trebū HOME projekta kopējā apbūves platība pārsniedz 145 tūkstošus kvadrātmetru un tajā kopumā tiks izbūvēti vairāk nekā 1400 dzīvokļi, attīstot vienu no vērienīgākajiem dzīvojamo namu kompleksiem Rīgā. 

Trebū HOME projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem ARHIS ARHITEKTI un MARK arhitekti kopā ar Izraēlas arhitektu biroju ARC4G

Ēkas vestibilu dizainu radījušas Zane un Elīna Teteres no arhitektūras un dizaina biroja OpenAD, bet par teritorijas apzaļumošanu rūpējas dabas draugi — speciālistu komanda no LABIE KOKI projekti.

Vieta

Trebū HOME atrodas Rīgā, Daugavas labajā krastā, klusā un zaļā apkaimē- Pļavnieki, starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām.

Trebū HOME komplekss ir vien 20 minūšu braucienā no centra un piecu minūšu attālumā no īstiem, zaļojošiem laukiem.

Trebū HOME iedzīvotājiem ir nodrošinātas visas dzīvei pilsētā nepieciešamās ērtības. Tuvākajā apkārtnē pieejama attīstīta infrastruktūra - sabiedriskā transporta tīkls, skolas, bērnudārzi, veikali un citas ikdienas dzīves norisei svarīgas vietas.

Ēkas

Trebū HOME nami ir rūpīgi projektēti un būvēti no kvalitatīviem, videi draudzīgiem materiāliem un dzīve tajos ir ērta un droša. Projekta būvniecības procesā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, bet materiālu izvēlē īpaši izvērtēta arī energoefektivitāte, lai iedzīvotājiem nodrošinātu minimālu resursu patēriņu un ērtu dzīvošanu siltos mājokļos.

Katrā ēkā pieejami 2 lifti un 2 kāpņutelpas ar izejām uz teritoriju un labiekārtoto iekšpagalmu.

Trebū HOME projektā ir mājīgi, dizaineru izstrādāti vestibili ar ērtu piekļuvi dzīvokļiem un liftiem arī vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem.

Katram dzīvoklim paredzēta slēdzama noliktavas telpa ēkas pagrabstāvā.

Pie Trebū HOME pirmajām ēkām izvietotas virszemes autostāvvietas un velonovietnes.

Dzīvokļi

Trebū HOME būs mājas, kur ikvienam prieks atgriezties - jaunos īpašniekus gaidīs gaiši, plaši un energoefektīvi dzīvokļi.

Šobrīd ir iespēja iegādāties kādu no dzīvokļiem - jauno iemītnieku izvēlei pieejami:

  • 35 m2 lieli studijas tipa dzīvokļi
  • 40 - 52 m2 lieli divistabu dzīvokļi
  • 67 - 82 m2 lieli trīsistabu dzīvokļi
  • 80 - 95 m2 lieli četristabu dzīvokļi.

Dzīvokļi ir pieejami ar pilnu apdari. Apdarē izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli, uzstādītas kvalitatīvas santehnikas iekārtas.

Dzīvokļu plānojums veidots pārdomāti, lai iedzīvotāji varētu pilnvērtīgi izmantot visu dzīvokļa platību.

Katram dzīvoklim paredzēts balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem – terases, kas izvietotas uz norobežota 1,2 metru paaugstinājuma.

Vide

Īpašas rūpes veltītas Trebū HOME ainavas dizainam - 10 hektāru plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem. Šeit redzēsiet, kā apkārtne uzzied pavasarī un sazaļo vasarā, kā rudenī tajā parādās saulrieta krāsas, kas izbalo ziemas mierā.

Katras Trebū HOME ēkas iekšpagalma spēļu laukumā vietu rotaļām atradīs mazākie Trebū HOME iedzīvotāji. Kompleksa teritorijā paredzēts izveidot arī spēļu laukumus lielākiem bērniem.

Sportiska dzīvesveida mīļotājiem un ierosmei sportot projektā būs pieejamas aktīvā sporta zonas: sporta laukumi, āra trenažieri un basketbola laukums.

Cauri Trebū HOME teritorijai vijas ozolu aleja un šeit būs arī skriešanas, velo un pastaigu celiņi ar soliņiem.