Spāru svētki Trebū HOME kvartālā: trīs jaunas ēkas ir gatavas noslēdzošam būvniecības etapam.

20.decembrī viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem "AFI Europe Latvia" svinēja kārtējos spāru svētkus - tika pabeigts tehnoloģiski sarežģītākais Trebū HOME ceturtās kārtas būvniecības posms. Trīs sešstāvu dzīvojamās ēkas sasniedza savus augstākos punktus.

Ceturtās kārtas būvdarbus veic “RERE Grupa” uzņēmums SIA “RERE Meistari”. Šajā etapā tiks uzbūvētas trīs dzīvojamās ēkas, kas veidos atsevišķu pakavveida kvartālu ar iekšpagalmu. Jaunajās energoefektīvajās mājās būs pieejami 153 pilnas apdares dzīvokļi ar kopējo izbūvēto platību 11455 kvadrātmetri. Ēkas ir plānots nodot ekspluatācijā 2023.gada otrajā pusē.

Ilona Striga, “AFI Europe Latvia” vadītāja pateicās visiem iesaistītajiem par paveikto: “Aizejošais gads ir kļuvis par nopietnu izaicinājumu periodu mums visiem. Grūtā situācija pasaulē noteikti ir ietekmējusi arī būvniecības nozari, tāpēc priecājamies par to, ka mums ir izdevies pabeigt sarežģītāko jaunās kārtās būvniecības posmu, ievērojot iecerētos grafikus un nemainīgi augstos kvalitātes standartus. Bez visas komandas saliedēta un profesionāla darba, šodienas svētki nebūtu iespējami.”

Piestiprinot ēkas augstākajā punktā spāru vainagu – būvniekiem tie vienmēr ir svētki un skaista tradīcija. Vēlos teikt lielu paldies visiem projektā iesaistītajiem, jo spāru vainags ir apliecinājums labām savstarpējām attiecībām un konstruktīvai sadarbībai arī sarežģītos apstākļos. Īpašu paldies šodien saku arī savai komandai un ikvienam būvniekam šajā objektā par ieguldīto darbu un kvalitāti, kuru jau pavisam drīz varēs novērtēt arī jaunie ēkas iedzīvotāji, “ svinīgajā brīdī sacīja SIA “RERE Design&Build” valdes loceklis, tehniskais direktors Jevgeņijs Ņesterovičs.

Iepriekš tika ziņots, ka Trebū HOME kompleksa ceturtās kārtas būvniecības izmaksas pārsniegs 14 miljonus eiro. Projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem “ARHIS ARHITEKTI” un “MARK arhitekti”. Būvprojekta Ceļu darbu izstrādātāji ir AS “Ceļu projekts” un Labiekārtojuma daļas darbus izstrādājis SIA "Labie koki projekti", būvkonstrukciju un inženiersistēmu izstrādi veicis SIA “Būve un Forma”, bet elektroapgādes un vājstrāvas sistēmas – SIA “Daina EL”. Trebū HOME projekta būvuzraugs ir SIA “Forma 2”. 

Trebū HOME ir mūsdienīgs daudzdzīvokļu māju komplekss Rīgā, Pļavnieku dzīvojamā masīvā. Projekta attīstītājs - pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums “AFI Europe”. Šobrīd ir nodotas ekspluatācijā un pilnībā izpārdotas 6 daudzdzīvokļu ēkas. Kopumā desmit gadu laikā Trebū HOME projektā tiks uzbūvētas līdz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas apzaļumotas teritorijas attīstību.

AS “RERE Grupa” ir būvniecības uzņēmums, kas nodrošina kompetenci un kvalitāti pilna cikla projektēšanā un būvniecībā, restaurācijā, infrastruktūras un vides projektu īstenošanā.