Uzsāk Trebū HOME dzīvojamā kompleksa ceturtās kārtas būvniecību

Nekustamā īpašuma attīstītājs AFI Europe ir noslēdzis līgumu ar AS RERE Grupu par daudzdzīvokļu ēku projekta Trebū HOME nākamās kārtas būvniecību.

Turpinot dzīvojamo ēku kompleksa Trebū HOME attīstību, tā ceturtajā kārtā tiks izveidots jauns apbūves kvartāls ar trim sešstāvu ēkām un atbilstošu infrastruktūru.

Daudzdzīvokļu ēku komplekss atrodas Rīgā, Pļavniekos. Projekta Trebū HOME pasūtītājs ir SIA AFI INVESTMENTS, un ceturtās kārtas būvdarbus veiks RERE Grupas uzņēmums SIA RERE Meistari.

“Pārdošanas rezultāti liecina, ka Rīgas iedzīvotāji un īpaši jaunas ģimenes arvien biežāk meklē dzīvesvietu modernā, zaļā vidē ar labu infrastruktūru, vienlaikus neesot tālu no pilsētas rosīgā centra,” komentē AFI Europe Latvia vadītāja Ilona Striga.

Saskaņā ar projektu šajā kārtā kopā tiks uzbūvēti 153 pilnas apdares dzīvokļi ar kopējo apbūvi 11455 kvadrātmetru platībā. Trīs dzīvojamās ēkas kopējā dzīvokļu kompleksā veidos atsevišķu pakavveida kvartālu ar iekšpagalmu.

Visas ēkas projektētas kā A klases jeb augstākās klases energoefektīvas dzīvojamās ēkas, kurās plānoti 2 līdz 4 istabu plaši dzīvokļi. Ēkas pamatkonstrukcijas — pamati, pārsegumi, kolonnas— tiks būvētas no monolītā dzelzsbetona ar pašnesošām siltinātām sienu konstrukcijām.

"Būvniecības projekts ietver ne tikai ēku būvniecību, bet arī inženiertīklu un ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Droša, kvalitatīva un pārdomāta vide sakārto dzīves telpu, tāpēc mēs kā būvnieki novērtējam to, ka tiešā veidā varam šādu vidi radīt, uzbūvējot šo investīciju projektu dzīvojamo ēku segmentā," piebilst ģenerāluzņēmēja pārstāvis, AS RERE Grupa valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš.

Būvdarbu laikā tiks nodrošināta netraucēta piekļuve jau izbūvēto daudzdzīvokļu mājām. Iepriekšējās kārtās šajā teritorijā jau ir uzbūvētas sešas ēkas. Ceturtās kārtas būvniecības izmaksas pārsniedz 13 miljonus eiro. Plānots, ka šīs kārtas būvniecība noslēgsies 2023. gada pavasarī.

Db.lv jau iepriekš vēstīja, ka Trebū HOME teritorijā desmit gadu laikā plānots uzbūvēt vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro.

Trebū HOME projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem ARHIS ARHITEKTI un MARK arhitekti.

Būvprojekta Ceļu darbu izstrādātāji ir AS Ceļu projekts un Labiekārtojuma daļas darbus izstrādājis SIA "Labie koki projekti", būvkonstrukciju un inženiersistēmu izstrādi veicis SIA Būve un Forma, bet elektroapgādes un vājstrāvas sistēmas – SIA Daina EL. Trebū HOMEprojekta būvuzraugs ir SIA Forma 2.

Uzsāk Trebū HOME ceturtās kārtas būvniecību

Nekustamā īpašuma attīstītājs AFI Europe ir noslēdzis līgumu ar AS RERE Grupu par daudzdzīvokļu ēku projekta Trebū HOME nākamās kārtas būvniecību. Turpinot dzīvojamo ēku kompleksa Trebū HOME attīstību, tā ceturtajā kārtā tiks izveidots jauns apbūves kvartāls ar trim sešstāvu ēkām un atbilstošu infrastruktūru.