“Trebū HOME" saņem “Baltic Prix d’Excellence" balvu nominācijā “Dzīvesstils”

Rudens ir atnācis ar lieliskiem jaunumiem –“Trebū HOME” ir saņēmis Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu “Baltic Prix d’Excellence” nominācijā “Dzīvesstils”. Esam patiesi pagodināti par augsto novērtējumu “Trebū HOME” dzīvesstila koncepcijai!

Šī ir jau otrā reize, kad saņemam “Baltic Prix d’Excellence” balvu – 2016. gadā “Trebū HOME” tika atzīts par labāko jauno projektu Baltijā kategorijā “Dzīvojamais komplekss”. 

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 2017. gada 25. septembrī Rīgā piedalījās FIABCI Pasaules prezidents Faruks Mahmuds no Indijas, bijušais FIABCI Pasaules prezidents Kirkors Adžerhaņans no Francijas, nākotnes FIABCI Pasaules prezidents Assens Makedonovs no Bulgārijas, FIABCI Eiropas reģiona prezidents Ramons Riera Torroba no Spānijas, kā arī FIABCI Latvija prezidente Jeļena Rudzīte. 

Izcilo jauno projektu balvu “Prix d’Excellence" pirms vairāk nekā 20 gadiem iedibināja FIABCI sadarbībā ar prestižo izdevumu “Wall Street Journal". 

Tā ir viena no ietekmīgākajām balvām un nosaka standartus visas pasaules nekustamo īpašumu sabiedrībā. Starptautiskā līmenī šo balvu par izciliem globālā mēroga nekustamo īpašumu projektiem FIABCI pasniedz savā ikgadējā kongresa laikā, kad katras valsts projektu attīstītāji savus nominētos projektus ir izvirzījuši apbalvošanai starptautiskā līmenī. 

Starptautiskā nekustamo īpašumu federācija (FIABCI) ir globāla organizācija, kas dibināta 1948. gadā un apvieno visu kontinentu nekustamā īpašuma jomas profesionāļus (ekonomistus, analītiķus, NĪ speciālistus u.c.) no 65 valstīm, un kuras dalībnieku skaits sasniedz vairāk nekā miljonu dalībnieku.