"Trebū HOME" otrās kārtas būvniecību veiks “Pillar Contractor”

 

Nekustamā īpašuma attīstītājs “AFI Europe” noslēdzis līgumu ar “Pillar” grupas uzņēmumu “Pillar Contractor” par daudzdzīvokļu ēku projekta "Trebū HOME" otrās kārtas būvniecību. Noslēgtais līgums paredz četru daudzdzīvokļu ēku izbūvi ar 178 pilnas apdares dzīvokļiem. Ēku kopējā platība pārsniegs 14 000 kvadrātmetru.
 
Saskaņā ar noslēgto līgumu “Pillar Contractor” ir "Trebū HOME" otrās kārtas galvenais būvdarbu veicējs. Papildus četru projekta daudzdzīvokļu ēku būvniecībai, “Pillar” veiks arī ārējo inženiertīklu un piebraucamo ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Otrās kārtas būvniecību plānots pabeigt 2020. gada 4. ceturksnī.
 
“Trebū HOME” ir ilgtermiņa projekts - tā teritorijā desmit gadu laikā tiks uzbūvētas vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas, apzaļumotas teritorijas attīstību. Apkaimes labiekārtošanā būtiska loma ir ainavas veidošanai, saglabājot teritorijā esošās ābeles.
 
“Pillar” grupa izveidota 2008. gadā un tā apvieno uzņēmumus, kas darbojas nekustamā īpašuma attīstīšanas jomā, to apsaimniekošanā, kā arī pārvaldīšanā un tirdzniecībā. “Pillar” grupā ietilpst arī tādi uzņēmumi kā “Pillar Management”, “Pillar Development”, “Pillar Architekten”, “Pillar RE Services” un citi.