Ir sākusies dzīvokļu rezervācija Trebū HOME mājā Kupriču ielā 3C

Ir sākusies dzīvokļu rezervācija un iepriekšpārdošana vienā no trim projekta Trebū HOME ceturtās kārtas mājām. Šobrīd rezervācijai tiek piedāvāti 59 dzīvokļi mājā Kupriču ielā 3C. Pavisam būs pieejamas trīs dzīvojamās ēkas ar 153 plašiem vienas līdz četru istabu dzīvokļiem ar kopējo platību 11 455 kvadrātmetri. Ar dzīvokļu plānojumu un cenu piedāvājumu iespējams iepazīties projekta mājaslapā www.trebuhome.lv.

Patlaban ēkas ir būvniecības stadijā un šobrīd būvniecība ir pabeigta par 50%. Projektā  izmantoti moderni tehniskie risinājumi un materiāli, lai nodrošinātu augstu  energoefektivitāti un zemu resursu patēriņu iedzīvotājiem. Ēkas pamatkonstrukcijas — pamati, pārsegumi, kolonnas — būvētas no monolītā dzelzsbetona.

Ilona Striga, “AFI Europe Latvia” vadītāja norāda: “Dzīvokļi pēdējā no iepriekš uzbūvētajām mājām Trebū HOME projektā tika izpārdoti divu mēnešu laikā. Vērtējot pārdošanas rezultātus, ar prieku varējām secināt, ka jau esošie klienti gan paši atgriežas pie mums, gan rekomendē mūs saviem radiem un draugiem. Ir pietiekami daudz piemēru, kad cilvēki, kuri jau dzīvo Trebū HOME mājās, veidojot vai paplašinot ģimeni, izvēlas mainīt dzīvokli pret lielāku, paliekot tieši mūsu projektā. Esam gandarīti, ka visvairāk mūsu klienti novērtē pārdomātus un ērtus dzīvokļu plānojumus ar augstiem griestiem un lieliem logiem, kas padara telpas plašas, gaišas un mājīgas. Arī īpašu iedzīvotāju atzinību guvusi projekta teritorijas labiekārtošana. Jaunajā būvniecības kārtā esam veikuši izmaiņas dzīvokļu un koplietošanas telpu apdares koncepcijā, ieviešot modernākus risinājumus. Klientiem piedāvāsim divus dzīvokļu apdares variantus – standarta un premium.”

Dzīvokļi Trebū HOME projektā būs pieejami ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un uzstādītas kvalitatīvas, modernas santehniskās iekārtas. Katram dzīvoklim paredzēts balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem – terases. Dzīvokļu īpašnieki varēs iegādāties noliktavas telpas, kā arī līdz divām autostāvvietām pie savām jaunajām mājām vai blakus esošajā, nesen ekspluatācijā nodotajā, stāvlaukumā.

Trebū HOME plašā teritorija ir labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu un skriešanas takām, atpūtas soliņiem, bērnu rotaļlaukumiem un zonām sporta nodarbībām, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem.

Trebū HOME ir mūsdienīgs daudzdzīvokļu māju komplekss Rīgā, Pļavnieku dzīvojamā masīvā. Projekta attīstītājs - pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums “AFI Europe”. Šobrīd ir nodotas ekspluatācijā un pilnībā izpārdotas 6 daudzdzīvokļu ēkas. Kopumā desmit gadu laikā Trebū HOME projektā tiks uzbūvētas līdz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas apzaļumotas teritorijas attīstību.