13. decembrī tika svinēti Trebū HOME trešās kārtas spāru svētki

Pabeidzot konstruktīvi un tehnoloģiski smagākos būvdarbus un sasniedzot ēkas augstāko punktu, 13. decembrī tika svinēti Trebū HOME trešās kārtas spāru svētki

Objektā klātesot attīstītāja pārstāvjiem AFI INVESTMENTS, galvenajam būvdarbu veicējam Pillar Contractor, būvprojekta autoram ARHIS ARHITEKTI un MARK Arhitekti, būvuzraudzības uzņēmumam Forma 2 un būvuzņēmējiem, ēkas jumta karkasam tika piestiprināts spāru vainags un godināts būvnieku līdz šim paveiktais.

Svinīgā gaisotnē AFI Europe Latvia direktore Ilona Striga pateicās projekta autoru un būvniecības darbu veicēju pārstāvjiem par ieguldīto darbu, stingri ievēroto būvniecības grafiku un profesionalitāti, kas nodrošina projekta atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem. “Šodien mums ir īpašs notikums, jo spāru svētki ir viens no nozīmīgākajiem brīžiem būvniecības procesā, kad ir pabeigts apjomīgākais būvdarbu posms un būvniecība mērķtiecīgi ieiet nākamajā fāzē. Liels paldies būvniekiem, arhitektiem, būvuzraugiem un visai AFI Europe komandai, jo mūsu kopīgais darbs ļauj šodien svinēt šo brīdi!” tā Ilona Striga.

“Spāru svētki būvniekiem vienmēr bijuši nozīmīgs būvniecības posms un atskats uz jau paveikto. Pateicos attīstītājam par uzticību un konstruktīvo dialogu, risinot ar projekta attīstību saistītos jautājumus. Šodien esam noslēguši ļoti svarīgu būvniecības posmu. Daudz ir paveikts, bet daudz vēl ir priekšā. Esmu pateicīgs visiem būvniecības procesā iesaistītajiem sadarbības partneriem un Pillar Contractor komandai par ieguldīto darbu un kvalitāti,” teica Pillar Contractor izpilddirektors Jānis Lāčaunieks.

Trebū HOME trešās kārtas būvniecības darbi tika uzsākti 2019. gada februārī un paredz četru daudzdzīvokļu ēku izbūvi ar 178 pilnas apdares dzīvokļiem. Ēku kopējā platība pārsniegs 14 000 kvadrātmetru.

Saskaņā ar noslēgto līgumu Pillar Contractor, SIA ir Trebū HOME trešās kārtas galvenais būvdarbu veicējs. Bez jau minēto četru daudzdzīvokļu ēku būvniecības, uzņēmums veiks arī ārējo inženiertīklu un piebraucamo ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Trešās kārtas būvniecību plānots pabeigt 2020. gada trešajā ceturksnī.

Trebū HOME ir mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, Daugavas labajā krastā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Projektu attīsta AFI Europe – viens no globālās AFI Group holdinga uzņēmumiem – pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums, kas 10 gadu laikā Eiropā īstenojis vairāk kā 40 dažādus projektus. Trebū HOME projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem ARHIS ARHITEKTI un MARK Arhitekti kopā ar Izraēlas arhitektu biroju ARC4G.

Pillar Contractor ir 2015. gadā dibināts Pillar grupas uzņēmums. Pillar grupa izveidota 2008. gadā un tajā ietilpstošie uzņēmumi Pillar Architekten, Pillar Contractor un Pillar RE Services nodrošina nekustamo īpašumu projektēšanu, būvniecības procesu vadību un koordinēšanu, kā arī biroju nomas un apsaimniekošanas pakalpojumus.